Kontaktujte
nás
+420 727 868 131

NOVINKY rss

Dětský den v Protivíně

30.5.2016

Dětský den v Protivíně

KDO CVIČÍ, NEZLOBÍ!

19.5.2016

Ráda bych pozvala děti, rodiče a všechny milovníky pohybu v sobotu 4.6.2016 od 15:30 do areálu FK Protivín. Přijďte si užít odpoledne plné pohybu a dobré nálady a podpořte vystupující dětské soubory z Protivína, Záboří, Písku a Žíchovce. Dále se můžete těšit na soutěže a hry pro děti, vyzkoušet si tenis, nebo jízdu na koni a mnoho dalšího z nabídky doprovodného programu. Na závěr akce je tradičně připravena Velká Zumba párty pro všechny, kdo rádi tančí. Přijďte se společně pobavit a přivítat léto ve velkém stylu.
Těším se na Vás!

Hanka Bísková a tým For Body studia

Víkendový seminář TAI-CHI s překvapením!

1.5.2016

Víkendový seminář TAI-CHI s překvapením!Pro velký úspěch pořádáme další z víkendových seminářů TAI-CHI pod vedením zkušené instruktorky akad. malířky Táni Svatošové (www.tanart.cz). Seminář je rozložen do dvou dní a je určen jak pro začátečníky, tak pro všechny, kteří mají s tímto druhem cvičení své zkušenosti.
PŘEKVAPENÍ!!Na tento víkend přijala pozvání skupina cvičících z Prahy, která má s uměním Tai-chi dlouholeté zkušenosti a předvede nám ukázku dlouhé formy Tai-chi s mečem. Nenechte si ujít tuto jedinečnou podívanou a nechte se opět vtáhnout do umění Tai-chi a včas si zarezervujte své místo!