Kontaktujte
nás
+420 727 868 131

Jsme víc než jen studio PILATES!

For Body studio bylo otevřeno v únoru 2013 jako studio specializující se na cvičení Pilates, doplněné o komplexní, sportovně funkční přístup ke každému klientovi. Naším cílem bylo vytvořit příjemné, zdravotně-kondiční prostředí, zaměřující se na celý pohybový aparát. Motto našeho studia je „Tělo i mysl v rovnováze". Najdete u nás nejen cvičební lekce, ale i fyzio, či masáže, které jsou cíleně vedeny se snahou pomoci každému jedinci. Náš profesionální tým se snaží o výuku inteligentního pohybu, který je využitelný nejen při všech sportovních aktivitách, ale i v běžném životě a předchází problémům pohybového aparátu.

Mezi naše klienty patří nejen sportovci a klienti se zdravotním omezením, ale pracujeme i s běžnou populací klientů.

Specializujeme se zejména na cvičení Pilates v malých skupinách pod vedením certifikovaných instruktorů s využitím široké škály pomůcek. Dále nabízíme hodiny Aerobních cvičení, Zumby, Dětského aerobiku a další typy cvičení v oblasti Body&Mind. Pravidelně pořádáme různé workshopy, dny pro zdraví, semináře či dny otevřených dveří.

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout klidné prostředí a komorní atmosféru, kde můžete vnímat vlastní tělo a odložit každodenní starosti.