Kontaktujte
nás
+420 727 868 131
Kategorie: Novinky

Prázdninový rozvrh a Zumba v Protivíně

Vážení klienti, letní prázdniny nám začínají, ale my ve For Body nekončíme, připravili jsme pro Vás nabídku aerobních cvičebních lekcí, jógy a pilates i o prázdninách.

V Protivíně na fotbalovém hřišti opět startují středeční lekce Zumby. I v letních měsících nabízíme privátní lekce jógy a pilates, noví klienti mohou využít nabídku privátních lekcí pre-pilatespre-jógy za zvýhodněnou cenu 400,- Kč. Masáže, Kineziologie a Fyzioterapie probíhá i v letních měsících dle objednání. Solagenárium je v provozu, pokud máte problémy se solární dermatitidou, přijďte si před dovolenou svoji pleť připravit a vyhnout se nežádoucím problémům.

NOVINKA! Abychom nadále zkvalitňovali naše služby, nastavili jsme v rez.systému SMS systém, který Vás ihned informuje zaslanou SMS na Vaše tel. číslo při zrušení lekce, na kterou jste byli přihlášeni.

Na všechny lekce studia, i na letní lekce Zumby je potřeba si rezervovat místo v rezervačním systému, nebo volejte na recepci tel: 727 868 131!

Upozorňujeme, že pokud nebude na lekci pořádanou v pracovních dnech minimální počet 4 účastnic 4 hodiny před začátkem lekce, (nedělní lekce 22 hod před začátkem lekce a ranní lekce 12 hod před začátkem lekce) lekce se zruší a přijde Vám SMS zpráva a e-mail. Na lekce můžete využít permanentky i jednotlivé vstupy. Žádáme Vás o včasné omluvy z lekcí (můžete tak učinit v rezervačním systému, přes e-mail, pomocí SMS či zavolat na recepci), respektujte čas instruktorek, uvolnění míst náhradníkům a především šetřete své peníze!

Nabídka tréninkových lekcí Pole dance pro děti bude připravena v rez. systému dle zájmu rodičů koncem příštího týdne.

Upozorňujeme, že v letních měsících může být provoz recepce uzpůsoben letnímu provozu lekcí a služeb!

Pokud je vám cokoli nejasného, kontaktujte nás

Ráda bych Vám tímto poděkovala za Vaši dosavadní přízeň a s celým týmem Vám přeji veselé a krásné letní dny.

Hana Bísková s celým týmem For Body

 

FOR BODY s.r.o.
Centrum pohybu a zdraví
Městský areál (budova 05.1)
Sedláčkova 472/6
379 01 Písek

+420 727 868 131
info@forbodystudio.com
www.forbodystudio.com

Pin-itSdílet na Google+