Kontaktujte
nás
+420 727 868 131
Kategorie: Novinky

! AKČNÍ NABÍDKA MASÁŽÍ!

! AKČNÍ NABÍDKA MASÁŽÍ!Připravili jsme si pro Vás speciální nabídku masáží na červen a červenec. Konkrétně japonské masážní techniky SHIATSU a balíček PŘÍSTROJOVÉ LYMFODRENÁŽE.

Lymfatická masáž

Zjednodušeně řečeno jde o zdraví prospěšnou, jemnou masáž lymfatických cest, která napomáhá odtoku přebytečné vody (otoku) a toxických látek z těla. Dohází při ní k uvolnění a urychlení toku lymfy.

Tok lymfy je nesmírně důležitý. Je jedním ze základních pilířů našeho obraného systému.

V medicíně se využívá například pro rychlejší hojení a odstranění otoků po operacích - veškeré poúrazové a pooperační stavy.

Klienti se odvodní a mohou i zhubnout. Organismus se harmonizuje a zlepší se vzhled a elasticita pokožky. Uplatnění najde tato masáž i v boji s celulitidou.

Lymfodrenáž snižuje otoky, zmírňuje bolestivé napětí, odstraňuje únavový syndrom, odplavuje nečistoty a zlepšuje krevní a lymfatický oběh.

V létě funguje lymfa na plné obrátky, proto je nejvyšší čas podstoupit lymfatickou masáž. ☺

 

Shiatsu

Shiatsu je japonská masážní technika, která je založená na východní léčební tradici a západní psychologii. Shiatsu pracuje s akupunkturními dráhami a body za účelem obnovení přirozeného toku vitální energie a také nastoluje enerergetickou rovnováhu v těle.

Obnovováním energetické rovnováhy shiatsu ovlivňuje nejen fyzické, ale i mentální a emocionální aspekty klienta.

Shiatsu tak pomáhá i při psychických potížích, případně se může stát nástrojem pro všestranný rozvoj osobnosti.

Pin-itSdílet na Google+