Kontaktujte
nás
+420 727 868 131
Kategorie: Novinky

Aerobic - Chodovské berušky 2018

Aerobic - Chodovské berušky 2018V sobotu 26.května reprezentovaly naše děvčata studio For Body na pražských závodech s názvem Chodovské berušky.

Děvčata se představila hned v několika sestavách. :)

 

Sestava Čertíci

Tuto sestavu nacvičují nejmenší děvčata ve věku 4-7 let v Protivíně. Děvčata trénují prvním rokem a skladbu s nimi nacvičuje trenérka Aneta Dubská. Na těchto závodech se umístily na 7. místě.

Sestava Cirkus

Jako v Cirkuse se ocitnete se skladbou protivínských starších děvčat. Děvčata trénují druhým rokem pod vedením Anety Zdeňkové a Denisy Staníkové. Nápaditost skladby je doplněna použitím míče – pomůcky, s kterou děvčata sestavu zacvičí. Tentokrát se děvčata umístily na 5. místě.

Sestava Veselé Vánoce

 S touto sestavou letos děvčata absolvovala několik závodů a další je ještě čekají. Z Prahy si z Dětí v akci přivezly 4. místo, na MIA festivalu si o dvě příčky polepšily a můžou se pyšnit stříbrným oceněním. Na Chodovských beruškách se umístily na krásném 5. místě.

Sestava Morava

Tuto sestavu cvičí nejstarší děvčata z For Body studia. Skladbu a kostýmy si vymyslely samy. Trénují 2x týdně. Za sebou mají již soutěž Děti v akci v Praze, kde skončily na krásném druhém místě a na nedělních závodech se umístily na 4. místě.

Pin-itSdílet na Google+